معرفی نویان طب

شرکت نویان طب در سال 1401 با همکاری جمعی از  فعالان عرصه تجارت خارجی و متخصصان دندان پزشکی و نیز مهندسین مجرب در این حوزه با هدف عرضه محصولات سلامت محور حوزه دندانپزشکی (خصوصا ایمپلنتهای دندانی) تاسیس گردید. نویان طب مهر امید پنجمین شرکت هلدینگ گروه شرکتهای امید و به عنوان یکی از استراتژی ها و الگوهای توسعه غیرهمگن هلدینگ می باشد .

نویان طب نماینده انحصاری برند Resista ایتالیا در خصوص Implant System می باشد. و در حال سپری کردن پروسه قانونی ثبت برند در اداره تجهیزات پزشکی است.

 ماموریت نویان ، عرضه کامل ایمپلنت های دندانی با کیفیت، متناسب با نیاز طیف وسیعی از مشتریان و ترویج استفاده از رویکردهای درمانی ایمپلنت در کشور می باشد. برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی با همکاری انجمن ها و موسسات مرتبط و در قالب برنامه‌های کوتاه و بلند مدت در داخل کشور و نیز اعزام پزشکان تحت عنوان سفرهای علمی‌ و آموزشی به خارج از کشور و به کمپانی‌های سازنده از جمله برنامه های نویان می باشند.

در نویان همه چیز بر مبنای تازگی و چابکی است و با اتکا به منابع انسانی توانمند خود و پتانسیلهای حوزه فناوری اطلاعات و شبکه های اجتماعی و أصول برندینگ همواره در کنار اصلی ترین دندان پزشکان بعنوان اصلی ترین شریک تجاریمان خواهیم بود.